Plánek veletrhu a podrobný ceník

Jaká je cena a co všechno zahrnuje?

V 1. patře Rajské budovy se pohybuje cena za stánek od Kč 28.000,- do Kč 38.000,-. Prostory v Nové budově jsou za cenu Kč 22.000,- za stánek. Je možné si také objednat dodatečnou službu (projekce loga). Podívejte se na rozložení prostorů pro stánky, kde naleznete i ceny pro jednotlivé dny. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Základní nabídka

• prostor pro umístění stánku – viz plánek
  • zapůjčení nábytku – čtvercové stolky, židle
  • vytvoření wi-fi účtů v den přítomnosti na veletrhu
  • propagace na internetových stránkách Rozvojového a poradenského centra a na stránkách VŠE
  • propagace na sance.vse.cz vč. možnosti zveřejnění libovolného počtu pracovních nabídek zdarma (stručný návod na editaci profilu ke stažení)
  • propagace v prostorách školy, tzn. zveřejnění seznamu vystavovatelů formou plakátů a propagace veletrhu formou prezentací na obrazovkách na chodbách školy
  • propagace veletrhu rozesláním direct emailu všem studentům a evidovaným absolventům VŠE za poslední 2 roky
  • možnost inzerce 1 pracovní pozice v rámci projektu „Práce na míru“ zdarma
  • elektronicky zaslaný odkaz na fotografie z akce (do 14ti dnů po konání veletrhu)
  • úklidové služby v průběhu akce a po jejím skončení
  • občerstvení v průběhu akce pro tři zástupce společnosti (obsahuje oběd dle vlastního výběru ve stravovacích zařízeních VŠE)
  • jedno parkovací místo v areálu VŠE
  • možnost zúčastnit se doprovodné akce „Konzultace CV/LinkedIn profilu“ (probíhají jen ve středu, ale účastnit se mohou všichni vystavující)

V případě rezervace stolku ve 2. patře RB je v ceně pronájmu pouze pevně umístěný stolek a 4 židle (žádný další prostor není k dispozici). Další nábytek přidat nelze. Lze pouze umístit 2x roll-up (či podobné propagační medium vedle stolku).

Dodatečné služby

• projekce loga společnosti na plátno (matnici) nad prostorem veletrhu (Kč 1.000,-) tj. logo vystavovatele je zařazeno do prezentace, která je ve smyčce promítána po celý den účasti vystavovatele na veletrhu na plátno (matnici 1,6 x 2,1 m) nad prostorem veletrhu v RB. Zájem o projekci loga vyznačte v online formuláři Specifikace účasti na ŠANCI a logo (v co nejlepším rozlišení) pošlete na email rpc.sance@vse.cz
  • občerstvení pro 4. a další osobu (Kč 300,-/os.) zahrnuje občerstvení během celého dne a teplý oběd