Cena a co vše zahrnuje

Jaká je cena a co všechno zahrnuje?

Cena základní nabídky účasti na veletrhu závisí především na dni účasti, na umístění stánku a jeho velikosti. V 1. patře Rajské budovy se pohybuje od Kč 16.000,- do Kč 28.000,-. Dále je možná rezervace prostoru pro stánek nebo pronájem stolku ve 2. patře Rajské budovy (pronájem stolku je bez možnosti zajištění parkovacího místa po dobu konání veletrhu). Ceny ve 2. patře se pohybují od Kč 16.000,- do Kč 18.000,- (prostor pro stánek) resp. Kč 12.000,- do Kč 14.000,- (rezervace stolku). Prostory v Nové budově jsou v cenovém rozmezí od Kč 14.000,- do Kč 20.000,-. Je možné objednat také dodatečnou službu (projekce loga). Podívejte se na rozložení prostorů pro stánky, kde naleznete i ceny pro jednotlivé dny. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Základní nabídka

• prostor pro umístění stánku – plocha od 3×1,5m do 5×1,5m – viz plánek – neplatí pro rezervaci stolku ve 2. patře RB
  • zapůjčení nábytku – čtvrcové stolky, židle, nízké kulaté stolky, barové stolky (všeho je však omezený počet) – neplatí pro rezervaci stolku ve 2. patře RB
  • vytvoření wi-fi účtů v den přítomnosti na veletrhu
  • propagace na internetových stránkách Rozvojového a poradenského centra a na stránkách VŠE
  • propagace na sance.vse.cz vč. možnosti zveřejnění libovolného počtu pracovních nabídek zdarma (stručný návod na editaci profilu ke stažení)
  • propagace v prostorách školy, tzn. zveřejnění seznamu vystavovatelů formou plakátů a propagace veletrhu formou prezentací na obrazovkách na chodbách školy
  • propagace veletrhu rozesláním direct emailu všem studentům a evidovaným absolventům VŠE za poslední 2 roky
  • možnost inzerce 1 pracovní pozice v rámci projektu „Práce na míru“ zdarma
  • elektronicky zaslaný odkaz na fotografie z akce (do 14ti dnů po konání veletrhu)
  • úklidové služby v průběhu akce a po jejím skončení
  • občerstvení v průběhu akce pro tři zástupce společnosti (obsahuje oběd dle vlastního výběru ve stravovacích zařízeních VŠE)
  • jedno parkovací místo v areálu VŠE – neplatí pro rezervaci stolku ve 2. patře RB
  • možnost zúčastnit se doprovodné akce „Konzultace CV/LinkedIn profilu“ (probíhají jen ve středu, ale účastnit se mohou všichni vystavující)

V případě rezervace stolku ve 2. patře RB je v ceně pronájmu pouze pevně umístěný stolek a 4 židle (žádný další prostor není k dispozici). Další nábytek přidat nelze. Lze pouze umístit 2x roll-up (či podobné propagační medium vedle stolku).

Dodatečné služby

• projekce loga společnosti na plátno (matnici) nad prostorem veletrhu (Kč 1.000,-) tj. logo vystavovatele je zařazeno do prezentace, která je ve smyčce promítána po celý den účasti vystavovatele na veletrhu na plátno (matnici 1,6 x 2,1 m) nad prostorem veletrhu v RB. Zájem o projekci loga vyznačte v online formuláři Specifikace účasti na ŠANCI a logo (v co nejlepším rozlišení) pošlete na email rpc.sance@vse.cz
  • občerstvení pro 4. a další osobu (Kč 300,-/os.) zahrnuje občerstvení během celého dne a teplý oběd