Konzultace CV/LinkedIn profilu (středa)

Chceš zvýšit svoje šance ve výběrovém řízení? Chceš se dozvědět, jak by měl vypadat Tvůj Linked In profil, aby personalisty zaujal? Zkonzultuj svůj životopis nebo Linked In profil osobně s HR specialisty!

Honors Academia již tradičně organizuje ve spolupráci s Rozvojovým a poradenským centrem VŠE konzultace CV, a nově i Linked In profilu. Během osobních setkání s HR specialisty domácích mezinárodních firem máš nejen možnost zdokonalit si svůj životopis nebo Linked In profil, ale také zjistit, jaké jsou Tvé šance u výběrového řízení u vysněné firmy.

Pro zástupce účastnících se společností je to pak příležitost Tě blíže poznat, a často si během konzultací i vyhlédnout mladé talenty, kterým by následně mohli nabídnout pracovní příležitost. Mezi nimi můžeš být právě Ty! Proto neváhej a navštiv stánek Honors Academia – ve druhém patře atria RB!

CV/ Linked In konzultace probíhají vždy druhý den veletrhu ŠANCE, tedy ve středu od 10 do 16:30 hodin ve 2. patře RB.

Stačí jednoduše přijít ke stánku Honors Academia (vedle stolku č. 9 ve 2. patře RB), kde budou personalisté připraveni poskytnout Ti desetiminutovou konzultaci.

Konzultace probíhají  především v češtině. Pro zájemce nabízíme rovněž konzultace anglické. Nezapomeň si tedy s sebou životopis v českém či anglickém jazyce (může být tištěný, ale i v elektronické podobě).

Honors Academia představuje nadstandardní vzdělávací  a tréninkový program pro talentované  studenty s ekonomickým vzděláním, manažerským potenciálem a zájmem o jeho budoucího využití ve své pracovní kariéře. Firmám umožňuje vstup do procesu utváření profilu nejlepších absolventů a studentům tak nabízí bezprostřední kontakt s podnikovou praxí v České republice i v zahraničí.
www.honors.cz