Jarní ŠANCE 2012

Veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE (13. a 14.03.2012) se zúčastnilo celkem 52 vystavovatelů (26 každý den) a 2 firmy se zúčastnily pouze formou 45 min. prezentace společnosti (DHL, A.T. Kearney).

Úterý Středa
Unilever TPCA
Vigour UniCreditBank
VORLÍČKOVÁ PARTNERS VGD

Panelové diskuze – proběhly 4 panelové diskuze, kterých se zúčastnilo celkem 9 společností

• Deloitte, Ernst&Young, KPMG (Možnosti uplatnění studentů a absolventů VŠE v oboru „Poradenské služby, účetnictví, audit, daně“)
  • ČSOB, GE Money Bank (Možnosti uplatnění studentů a absolventů VŠE v oboru „Bankovnictví a pojišťovnictví “)
  • Plzeňský Prazdroj (Možnosti uplatnění studentů a absolventů VŠE v oboru „Obchod a marketing“ )
  • Česká pojišťovna, Telefónica (Vyhledávání a rozvoj talentů ).

Prezentace společností – proběhlo 14 samostatných prezentací jednotlivých firem.

• Úterý: ČS, ČP, ČSOB, Ernst&Young, Hewlett Packard, Plzeňský Prazdroj, PwC, ŠKODA AUTO, Telefónica, Vigour
  • Středa: A.T. Kearney, DHL, GE Money Bank, UnicreditBank.

Fotografie – úterýstředa.