Koučink

Jakou práci si mám zvolit po skončení školy? A jak se mám přinutit k dokončení školy? Jaký směr studia mám zvolit? Mám začít podnikat? Mám začít pracovat při škole? A jak mám pak skloubit studium a práci při škole? Jak se mám naučit dokonale angličtinu? Jak mít víc času pro sebe? Znějí vám hlavou podobné otázky týkající se vašeho studia, současné nebo budoucí kariéry?

Vyzkoušej si zdarma, jak funguje a jak Ti může být nápomocné koučování k řešení otázek a problémů týkajících se studia, kariéry nebo osobního života. Koučování je vhodné pro všechny, kteří chtějí naplno využít svůj vnitřní potenciál.

Co je dobré vědět před koučovacím sezením?

  • jedno sezení je ohraničeno dobou 30 minut
  • na setkání je dobré si připravit sebou „svoje téma“, z osobního, studijního nebo pracovního života, ve kterém se chci posunout dál, vyřešit ho, ujasnit si ho apod.
  • kouč není ani poradce, ani učitel, ani mentor, ani psycholog ani psychoterapeut – nedá rady ani odpovědi na Tvoje otázky, ale pomůže Ti odpovědi a řešení najít sami v sobě
  • ctíme etický kodex, zejména, naprostou důvěrnost, rovnost a dobrovolnost; etický kodex je k nahlédnutí v PDF zde – etický kodex.