Konzultace možnosti podpory pro podnikání – CzechInvest (úterý)

Nastartuj své podnikání!

Máš zajímavý nápad a chtěl/a bys začít podnikat? Podnikáš a chtěl/a bys svůj business dále rozvíjet? Chceš prorazit na zahraničním trhu? Přijď se poradit s odborníky z CzechInvestu, kteří Ti pomohou vydat se tím správným směrem!

Konzultovat s Tebou budou:

Markéta Jindrová, vedoucí oddělení Rozvoje start-upů

Hlavní oblasti konzultace:

Web CzechStarter – informace o projektu Agentury CzechInvest pro podporu začínajících start-upů na území ČR, s možností dvoutýdenní stáže v Silicon Valley a představení mentorů, kteří pomáhají inkubovaným start-upům
Web CzechDemo – informace o projektu Agentury CzechInvest pro podporu začínajících start-upů v zahraničí, díky kterému mají možnost účastnit se eventů jako SLUSH, CES, TechCrunch apod.

Ivana Havránková, ředitelka Regionální kanceláře pro Středočeský kraj a Prahu

Hlavní oblasti konzultace:

Konzultace strategie již fungující společnosti v rámci Onestopshop aktivit na regionálních kancelářích Agentury CzechInvest:

  • Poskytnutí informací ohledně možné finanční podpory z národních nebo evropských dotačních titulů (OPPIK, TAČR, MPO, Inovační vouchery)
  • Seznámení se základními proexportními programy Agentury Czechtrade
  • Informace o zvýhodněných programech ČMZRB
  • Program podpory Regenerace a podnikatelského využití brownfieldů

K dispozici budeme v úterý 16.10.2018 v prvním patře Rajské budovy (stolky č. 9 a 10) od 10:00 do 16:30 hodin.

Pokud si budete chtít svůj termín pro jistotu zarezervovat, napište nám! Kontakt: Andrea Sibřinová, andrea.sibrinova@czechinvest.org .