Fashion poradenství

Jak se obléct na pracovní pohovor a jak na rande? Pro ženy i muže. Skvělé rady od přední české stylistky Lenky Zelenohorské.

Svým celkovým vzhledem v lidech vyvoláváme předsudky a očekávání o tom, kdo jsme. Co byste dali za to, když byste věděli, jak svým postojem, oblečením, účesem a nalíčením vyjádřit svou přirozenost a krásu? Vnímá vás okolí stejně, jako vy vnímáte sami sebe? Myslíte si, že se nemusíte připravit na pracovní pohovor nebo třena na rande? Pomohu vám odpovědět na tyto i jiné otázky a poradím, jak vytvořit autentický obraz vás samých, který vám přinese radost, spokojenost a jistotu.

V zahraničí je běžné, že mladý člověk, který je uváděný na trh práce, tak čerpá rady ohledně vytvoření své image. Je to důležitý moment, kdy druhá strana podvědomě vnímá, kdo je a vytváří si názor.

O mě:

Jmenuji se Lenka Zelenohorská, jsem osobní stylistka a majitelka pražského Ateliéru stylu & butiku s italskou módou. Brzy možná i vaše kamarádka při nakupování a průvodkyně při tvorbě osobního stylu.

V oblasti osobního stylingu a tvorbě image pracuji od roku 2002. Vystudovala jsem uměleckou školu obor design a následně vysokou školu se zaměřením na vzdělávání dospělých. Móda a práce s lidmi byla a je mojí vášní. Pocházím z umělecké rodiny. Moje prababička byla pražská modistka v období první republiky, kterou v jejím salonu navštěvovala řada osobností tehdejší doby. Prostředí mě ovlivnilo a k módě mě to přirozeně vedlo. Jako jedna z prvních v Česku jsem se tomuto oboru začala věnovat profesionálně a od samého začátku jsem si celý proces tvořila sama. Vytvořila jsem autorskou typologii stylu, unikátní Kapsli 3-2-1, návod, jak si vytvořit šatník snů a další potřebné nástroje k poznání svého stylu.

Tvořím podle kréda „poznej se, obleč se“. Nepředkládám řešení ve stylu oblékejte se podle časopisů nebo módních trendů nebo čím dražší tím budete krásnější. Jsem průvodkyní na cestě k objevení a vyjádření vašeho pravdivého obrazu.

Realizace:

Osobně budu odpovídat na dotazy studentů na výše uvedené téma. Jsem připravena i na jiné dotazy ohledně módy, trendů, jak si najít svůj vlastní styl, jak správně nakupovat oblečení, představím unikátní autorskou Kapsli 3-2-1 (jak kombinovat oblečení). Poradím, jak si vytvořit šatník snů a další.

Budu mít s sebou oblečení ze svého butiku, na kterém ukáži, jak kombinovat jednotlivé kusy oblečení, tak aby k sobě ladily.