Veletrh Šance
Vysoká škola ekonomická v Praze
VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE

Termíny následujících veletrhů jsou: 16.-18.10.2018 a 12.-14.03.2019 (vždy v době 10:00-16:30 hod).  Údaje jsou průběžně aktualizovány.

The Job Fair will be held  16.-18. October 2018 and 12.-14. March 2019.  The information are updated now.

Koučink

Jakou práci si mám zvolit po skončení školy? A jak se mám přinutit k dokončení školy? Jaký směr studia mám zvolit? Mám začít podnikat? Mám začít pracovat při škole? A jak mám pak skloubit studium a práci při škole? Jak se mám naučit dokonale angličtinu? Jak mít víc času pro sebe? Znějí vám hlavou podobné otázky týkající se vašeho studia, současné nebo budoucí kariéry?

Vyzkoušejte si zdarma, jak funguje a jak vám může být nápomocné koučování k řešení vašich otázek a problémů týkajících se studia, kariéry nebo osobního života. Koučování je vhodné pro všechny, kteří chtějí naplno využít svůj vnitřní potenciál.

Kariérní koučink probíhá třetí den veletrhu ŠANCE, tedy ve čtvrtek od 10:00 do 16:00 hodin (stolky 1-5 na ochozu atria RB). Nutná je registrace předem – o termínu registrací informujeme i prostřednictvím odběru novinek v InSISu. V případě, že budou všechny termíny obsazeny, můžete se zaregistrovat jako náhradník.

Co je dobré vědět před koučovacím sezením?

  • jedno sezení je ohraničeno dobou 30 minut
  • na setkání je dobré si přinést sebou „svoje téma“, z osobního, studijního nebo pracovního života, ve kterém se chci posunout dál, vyřešit ho, ujasnit si ho apod.
  • kouč není ani poradce, ani učitel, ani mentor, ani psycholog ani psychoterapeut – nedá vám rady ani odpovědi na vaše otázky, ale pomůže vám odpovědi a řešení najít sami v sobě
  • ctíme etický kodex, zejména, naprostou důvěrnost, rovnost a dobrovolnost; etický kodex je k nahlédnutí v PDF zde – etický kodex.

Profily koučů:

Mgr. Kateřina Kroupová – profil v PDF

Ing. Veronika Hynková – profil v PDF

Jana Dvořáková – profil v PDF

Ing. Marcela Mirzajevová – profil v PDF