Termíny následujících veletrhů jsou: 16.-18.10.2018 a 12.-14.03.2019 (vždy v době 10:00-16:30 hod).  Údaje jsou průběžně aktualizovány.

The Job Fair will be held  16.-18. October 2018 and 12.-14. March 2019.  The information are updated now.

Společenská odpovědnost aneb práce, která má smysl

5.1.2018 | KPMG Česká republika

p1130176

Z vyhlášení cen TOP Odpovědná firma za tento rok si KPMG opět odnesla řadu ocenění. Zajímá tě, co všechno za ziskem takových ocenění stojí a jak se společenská odpovědnost promítá do naší každodenní práce?

cache

Pomáháme tím, co umíme

Nejvyšší ocenění jsme si odnesli v kategorii Nejangažovanější zaměstnanci, a to zejména za projekt „pomáháme tím, co umíme“. Jak napovídá samotný název, v rámci tohoto projektu využíváme naše odborné znalosti, a to ve prospěch celé společnosti. Pořádáme tak například přednášky pro neziskový sektor či poskytujeme dobročinným organizacím zdarma konzultace a poradenství.

Dobroden

Nejvíc zábavy si ale užijeme při každoročním „dobrodnu“, kdy se vždy celé oddělení vydá z kanceláře pomáhat přímo do terénu (a to někdy i dost náročného). Tento rok jsme tak v KPMG Legal byli například pomoci Českému svazu ochránců přírody s terénními úpravami.

dafafd

Poděkovat za dobře odvedenou práci nám pak přišlo i místní zvířectvo, což nás potěšilo snad ještě o něco více, než následné večerní opékání špekáčků u táboráku.

gaddgadg

Kromě společných akcí ale zaměstnanci KPMG pomáhají i individuálně, a to podle svých preferencí a možností. Několikrát do roka tak například můžeme darovat krev přímo u nás na pracovišti, účastníme se řady programů na podporu start-upů, pomáháme sportem (benefiční turnaje) a mnoho dalšího.

Pokud tedy hledáš práci, která má smysl a kde budeš moci i pomáhat jiným, podívej se na naše volné pozice. Rádi tě u nás přivítáme.

foto.jpgdd

Ladislav Karas

Lawyer
 Ahoj čtenáři, jmenuji se Láďa a v advokátní kanceláři KPMG Legal pracuji již přes čtyři roky, přičemž první dva jsem zde působil na pozici právního asistenta na částečný úvazek při studiu. Studoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Vysokou školu ekonomickou v Praze. Na blogu bych chtěl přiblížit práci v KPMG zejména studentům a absolventům právnických fakult, aby se nebáli zkusit nastartovat svou kariéru právě v KPMG Legal.
Přečti si i další příběhy z KPMG zde!
Nebo se staň jejich součástí :)
Mrkni na náš instagram.