Termíny následujících veletrhů jsou: 16.-18.10.2018 a 12.-14.03.2019 (vždy v době 10:00-16:30 hod).  Údaje jsou průběžně aktualizovány.

The Job Fair will be held  16.-18. October 2018 and 12.-14. March 2019.  The information are updated now.

CYRRUS

30.1.2018 | Cyrrus, a.s.

JAK TADY ŽIJEME?

NEUSTÁLE SE ROZVÍJÍME A VZDĚLÁVÁME

Soudržnost mezi týmy a jejich rozvoj je pro nás důležitý. Pravidelně se účastníme teambuildingových akcí a vzdělávacích školení, které nám pomáhají růst. Společně.

Za jeden provaz
Pomáháme lidem

PODPORUJEME DOBROU VĚC

Stali jsme se hrdým sponzorem plesu pořádaného brněnskou neziskovou organizací ParaCENTRUM Fenix. Společenská odpovědnost je pro naši společnost důležitým prvkem firemní kultury.

PODPORUJEME SPORT

… a další volnočasové aktivity našich zaměstnanců. Pravidelně se účastníme veřejných sportovních akcí, nejraději těch týmových.

Sportovní akce
Pomáháme lidem

RÁDI CESTUJEME

Pořádáme společné sezónní výpravy do zajímavých lokalit nejen v ČR, ale i v zahraničí. Na výletech se věnujeme různým aktivitám, například turistice, či oblíbenému sjezdovému lyžování.

PÁRTY

Kromě pravidelných večírků se každý týden scházíme na drink a pivko v některém z našich oblíbených podniků.

Sportovní akce

Nevěnujeme se pouze pracovním aktivitám, ale snažíme se propojit naši společnost s osobním životem zaměstnanců a vytvořit tak jednu velkou rodinu.

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

V roce 2016 jsme přestěhovali pražskou pobočku CYRRUS na lukrativní adresu Na Florenci 2116/15 do budovy Florentinum. Nechali jsme si vytvořit moderní kanceláře a zázemí, ve kterých se nejen skvěle pracuje, ale i naši klienti si jej velmi chválí. Posuďte sami! Naše kanceláře dokonce zvítězily v prestižní soutěži Kanceláře roku 2016.