10 věcí, které se v Synergie naučíte

Kolem práce v personálních agenturách vzniklo v průběhu let dost mýtů; jedním z nich je, že práce zde je náročná až děsivá. Ano, existují různé personální agentury, stejně tak jako společnosti působící v jiných oblastech. Vše je postaveno na lidech. Za úspěchem stojí odhodlání a zapálení pro věc. Skutečná hodnota firmy je v lidech, důvěře, dobrém vedení a týmové práci.

Tedy i firmy, včetně těch náborových, mohou být kvalitní, pracovat pro ně je pak skutečnou radostí. Mohou vás posílit, inspirovat a dát vám skvělé podmínky pro osobní i profesní růst.

A jak je na tom personální agentura Synergie?

Pojďme si postupně shrnout to, čím si projdete v personální agentuře Synergie, co se naučíte, v čem se rozvinete. Naši konzultanti připravili pár oblastí, které cítí jako klíčové a díky kterým stojí za to pracovat v Synergie.

  1. Vybudujete si svoji profesní síť kontaktů a naučíte se efektivně komunikovat.
  2. Budete lidem dávat odborné rady v jejich profesním rozvoji.
  3. Stanete se expertem na trhu práce.
  4. Probudíme ve vás podnikavost, budete rozumět klientům i našim obchodním potřebám.
  5. Budete určovat priority projektů a cílů. Čas na otálení rozhodně nebude, to vám můžeme slíbit.
  6. A ač se kreativitě naučit nemůžete, rozhodně ji ve vás podpoříme.
  7. Klademe důraz na týmovou tvořivou spolupráci v prostředí důvěry a otevřenosti, naučíte se hledat vzájemné výhody pro všechny v týmu. Vycházíme z toho, že výsledky, pracovní prostředí a postavení společnosti závisí na úsilí všech v týmu.
  8. Budete mít možnost navštívit spoustu HR workshopů a eventů, kde potkáte mnoho inspirativních lidí a vy sami můžete prostřednictvím přednášek a konzultací motivovat a inspirovat lidi kolem sebe.
  9. Budete čelit častým změnám, kterým bude potřeba se přizpůsobovat.
  10. A protože je neúspěch jedním z největších učitelů na světě, setkáte se i s ním, poučíte se a půjdete dál. Jedině tak najdete zdravé sebevědomí, které pomáhá nalézt odvahu a vytrvalost. 🙂

Myslíte si, že je to další personalistické klišé? Rozhodně ne… Stojaté vody u nás opravdu nečekejte, spíše naopak…Pokud byste se chtěli dozvědět více, neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Tým Synergie,

A jaké to je skutečně pracovat v Synergie?
Podívejte se na video s Ivanou Paraskovou, ve kterém se s vámi podělila o své zkušenosti:

https://www.youtube.com/watch?v=_cf2ooNse3k