Veletrh Šance
Vysoká škola ekonomická v Praze
VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE

Podzimní veletrh se bude konat 17. – 19.10.2017 v době 10:00-16:30 hod., jarní bude 13.-15.03.2018. Informace jsou průběžně aktualizovány.

Autumn Fair will be held on 17 – 19  October 2017, Spring Fair will be 13 to 15 March 2018. The information are constantly updated.

Koučink

Jakou práci si mám zvolit po skončení školy? A jak se mám přinutit k dokončení školy? Jaký směr studia mám zvolit? Mám začít podnikat? Mám začít pracovat při škole? A jak mám pak skloubit studium a práci při škole? Jak se mám naučit dokonale angličtinu? Jak mít víc času pro sebe? Znějí vám hlavou podobné otázky týkající se vašeho studia, současné nebo budoucí kariéry?

Vyzkoušejte si zdarma, jak funguje a jak vám může být nápomocné koučování k řešení vašich otázek a problémů týkajících se studia, kariéry nebo osobního života. Koučování je vhodné pro všechny, kteří chtějí naplno využít svůj vnitřní potenciál.

Kariérní koučink probíhá první den veletrhu ŠANCE, tedy v úterý od 10:00 do 16:00 hodin (občerstvovací koutek ve 2. patře RB). Nutná je registrace předem – o termínu registrací informujeme i prostřednictvím odběru novinek v InSISu. V případě, že budou všechny termíny obsazeny, můžete se zaregistrovat jako náhradník.

Co je dobré vědět před koučovacím sezením?

  • jedno sezení je ohraničeno dobou 30 minut
  • na setkání je dobré si přinést sebou „svoje téma“, z osobního, studijního nebo pracovního života, ve kterém se chci posunout dál, vyřešit ho, ujasnit si ho apod.
  • kouč není ani poradce, ani učitel, ani mentor, ani psycholog ani psychoterapeut – nedá vám rady ani odpovědi na vaše otázky, ale pomůže vám odpovědi a řešení najít sami v sobě
  • ctíme etický kodex, zejména, naprostou důvěrnost, rovnost a dobrovolnost; etický kodex je k nahlédnutí v PDF zde – etický kodex.

Profily koučů:

Mgr. Kateřina Kroupová – profil v PDF

Ing. Iva Pechová – profil v PDF

Ing. Veronika Hynková – profil v PDF

Jana Dvořáková – profil v PDF