Konzultace možnosti podpory pro Vaše podnikání – CzechInvest (čtvrtek)

Nastartujte své podnikání!

Máte zajímavý nápad a chtěli byste začít podnikat? Podnikáte a chtěli byste Váš business dále rozvíjet? Chcete prorazit na zahraničním trhu? Přijďte se poradit s odborníky z CzechInvestu, kteří Vám pomohou vydat se tím správným směrem!

Konzultovat s Vámi budou:

Jakub Hudec, vedoucí oddělení Rozvoje start-upů

Hlavní oblasti konzultace:

Web CzechStarter – informace o projektu Agentury CzechInvest pro podporu začínajících start-upů na území ČR, s možností dvoutýdenní stáže v Silicon Valley a představení mentorů, kteří pomáhají inkubovaným start-upům
Web CzechDemo – informace o projektu Agentury CzechInvest pro podporu začínajících start-upů v zahraničí, díky kterému mají možnost účastnit se eventů jako SLUSH, CES, TechCrunch apod.

Ivana Havránková, ředitelka Regionální kanceláře pro Středočeský kraj a Prahu

Hlavní oblasti konzultace:

Konzultace strategie již fungující společnosti v rámci Onestopshop aktivit na regionálních kancelářích Agentury CzechInvest:

• Poskytnutí informací ohledně možné finanční podpory z národních nebo evropských dotačních titulů (OPPIK, TAČR, MPO, Inovační vouchery)
  • Seznámení se základními proexportními programy Agentury Czechtrade
  • Informace o zvýhodněných programech ČMZRB
  • Program podpory Regenerace a podnikatelského využití brownfieldů

K dispozici Vám budeme ve čtvrtek 19.10.2017 v prvním patře Rajské budovy (stolečky v ochozu atria) od 10.00 do 15.00 hodin.

Pokud si budete chtít Váš termín pro jistotu zarezervovat, napište nám na e-mailovou adresu praha@czechinvest.org nebo se přijďte osobně domluvit ve středu 18.10.2017 k našemu stánku.