Veletrh Šance
Vysoká škola ekonomická v Praze
VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE

Podzimní veletrh se bude konat 17. – 19.10.2017 v době 10:00-16:30 hod., jarní bude 13.-15.03.2018. Informace jsou průběžně aktualizovány.

Autumn Fair will be held on 17 – 19  October 2017, Spring Fair will be 13 to 15 March 2018. The information are constantly updated.

Konzultace CV/ Linked In

Chceš zvýšit svoje šance ve výběrovém řízení? Chceš se dozvědět, jak by měl vypadat Tvůj Linked In profil, aby personalisty zaujal? Zkonzultuj svůj životopis nebo Linked In profil osobně s HR specialisty!

Honors Academia již tradičně organizuje ve spolupráci s Rozvojovým a poradenským centrem VŠE konzultace CV, a nově i Linked In profilu. Během osobních setkání s HR specialisty domácích mezinárodních firem máš nejen možnost zdokonalit si svůj životopis nebo Linked In profil, ale také zjistit, jaké jsou Tvé šance u výběrového řízení u vysněné firmy.

Pro zástupce účastnících se společností je to pak příležitost Tě blíže poznat, a často si během konzultací i vyhlédnout mladé talenty, kterým by následně mohli nabídnout pracovní příležitost. Mezi nimi můžeš být právě Ty! Proto neváhej a navštiv stánek Honors Academia – ve druhém patře atria RB!

CV/ Linked In konzultace probíhají vždy druhý den veletrhu ŠANCE, tedy ve středu od 10 do 16:30 hodin ve 2. patře RB.

Stačí jednoduše přijít ke stánku Honors Academia, kde budou personalisté připraveni poskytnout Ti desetiminutovou konzultaci.

Konzultace probíhají  především v češtině. Pro zájemce nabízíme rovněž konzultace anglické. Nezapomeň si tedy s sebou životopis v českém či anglickém jazyce (může být tištěný, ale i v elektronické podobě).

Honors Academia představuje nadstandardní vzdělávací  a tréninkový program pro talentované  studenty s ekonomickým vzděláním, manažerským potenciálem a zájmem o jeho budoucího využití ve své pracovní kariéře. Firmám umožňuje vstup do procesu utváření profilu nejlepších absolventů a studentům tak nabízí bezprostřední kontakt s podnikovou praxí v České republice i v zahraničí.
www.honors.cz