Smaller Earth tě podrží

26.6.2017 | Smaller Earth Czech Republic

My jsme Smaller Earth. Mezinárodní společnost, jejíž vizí je pozitivně ovlivnit 20 miliónů lidí do roku 2020. Cíl je to určitě vznešený a může se zdát dosti vzdálený, ale opak je pravdou. Už letos můžeš být klidně jedním z nich! Co pro tebe tahle společnost má? Čti dále. :)

Kdo jsme?

Začali jsme u dvou mladíků Chrise a Davea. Tito dnes už pánové spolu vyjeli do amerického campu pro děti a léto jim (jako nám všem) změnilo život. Další rok už vzali své kamarády (jako i mnozí z nás), napřesrok i kamarády kamarádů no a program Camp Leaders byl na světě! Společnost si prošla neuvěřitelnými věcmi (goosebumps 😀 ) až se rozrostla do 13 kanceláří po světě, včetně České republiky, kde působíme od roku 2011. Naše společnost celosvětově zajistí nezapomenutelné léto více jak 8 000 mladých lidí ročně!

Naše programy

Co vám tedy, mladým a krásným cestovatelům, zajišťujeme? No přece možnost procestovat svět (ano svět) a nemusíte na to šetřit celý život! Vždycky vás lákalo vyjet si na Work & Travel do USA? Resort Leaders program it is! Budete pracovat v luxusních resortech, které vypadají jako zámky, doslova. Nebo vaše srdce prahne po nových zážitcích a kamarádech ze Summer Campu pro děti? S programem Camp Leaders, kterým tento kolotoč jménem Smaller Earth zahájil kariéru, můžeš pracovat jako vychovatel pro děti nebo pomocný personál! Příběhy z campu oživí ne jednu párty doma, kde ti pak budou všichni závidět. :) Na Working Holiday se s námi vydej do Kanady na program Canago nebo na Nový Zéland s programem Kiwi Kiwi. Oba dva programy jsou až na 1 rok, stejně jako Au Pair in America. Tohle všechno zastřešuje jedinečná značka Smaller Earth, která se snaží spojit lidi s vášní pro cestování po celém světě. Na cestách poznáte nejen sami sebe, ale i kámoše, kteří vám můžou ovlivnit život i v budoucnu. Dají vám práci, ukážou vám svoji zemi, nechají vás přespat…Legendary stories! :)

Proč vyjet s námi?

Jednoduše, lepší zákaznickou péči nenajdete. My všichni zaměstnanci Smaller Earth jsme byli na vašem místě. Známe ty strachy, že něco vyplníme blbě nebo že si nesprávně vybereme letenku, která je v ceně programu. A hlavně, že si nás žádný camp nebo resort nevybere. Hlavně díky vlastní zkušenosti s programy víme odpověď na vaše otázky ještě dříve než se zeptáte! Ještě hlavněji není u nás místo na žádný strach se zeptat, ptejte se na všechno 24/7, my se o vás postaráme! A to až do příjezdu domů po naprosto luxusním létě nebo roce v zahraničí. :)